Hopp til innhold

AVLYST - Oslofjordcup 2021

AVLYST / FLYTTET På grunn av lokale Covid 19 restriksjoner i Nannestad og stor usikkerhet rundt muligheten for arrangement hos oss har vi måttet si fra oss arrangementet den 23 - 24/1. Det er gledelig at det er funnet en arrangør som kan ta rennet, det er flyttet til Heistadmoen. De som er påmeldt hos oss må melde seg på på nytt hos ny arrangør. Betalte startkontingenter tilbakebetales. Send kopi av påmelding OG kontonummer til rolf@aasenil.no for refusjon. Det er 350 utbetalinger som må gjøres manuelt så det vil ta noen dager før alle får oppgjør. Åsen IL og Gjerdrum IL ønsker velkommen til de første distanserennene i Oslofjordcup 2021. Les mer om arrangementet her: https://www.skiforbundet.no/akershus/nyhetsarkiv/2020/12/oslofjord-cup-2021/ Program med informasjon om Covid 19 regler legges ut på arrangørens hjemmeside rett etter nyttår.

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Kielland Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB