Hopp til innhold

Innlandet RegionCup Junior + 15/16 år AVLYST/UTSATT

AVLYST/UTSATT pga Corona-reglement. Online påmelding åpner 2. januar. Regelverk Innlandet Regioncup - Deltagelse på rennene som inngår i cupene, er for utøvere i klubber i Hedmark og Oppland Skikrets, samt for utøvere med daglig bosted innenfor disse skikretsene (grunnet f.eks. utdanning) - Poengsystem som for NorgesCup - Premiering skjer sammenlagt til de tre beste i hver klasse. Alle andre premieres ift. antall gjennomførte renn. Det vil bli meget bra premiering. Det vil ikke premieres etter enkeltrennene. 4 renn teller i sammendraget for junior, 3 renn teller i sammendraget for 15/16 år. Ved poenglikhet blant de tre beste juniorene, skilles disse ved å benytte beste 5. renn. Ved evt. avlysinger, reduseres antall tellende renn.

  • Når: 07.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vind skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse FH G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbu KK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04