Hopp til innhold

Equinor NC Lygna

Deltagerbegrensing: Kvinner: Inntil 51 løpere på hver distanse, med max FIS-poeng, sprint: 239,99 - distanse: 149,99 Menn:Inntil 85 løpere på hver distanse, med max FIS-poeng, sprint: 204,99 - distanse: 89,99 PARA: Inntil 9 deltakere. In the Norwegian Cup for seniors a maximum of 10% of the participants can have a FIS code from outside Norway. - Entered athletes are ranked by FIS points and the size of the start field will be decided according our national health guide lines - Entered athletes must be born year 2001 and earlier.

  • Når: 8.1 - 10.01.2021
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km klassisk

FH Kvinner senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior sittende - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri

FH Menn senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn senior stående - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dinaer, Talidawubieke Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Sophie Ireland Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Laukli, Sophie Ireland Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bollum, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ketterson, Zak Klubb USA Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Ketterson, Zak Klubb USA Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ketterson, Zak Klubb USA Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
NTB