Hopp til innhold

Avlyst - Sjusjørennet - TC-1

Oppdatert info 050121. Avlyst gr covid19. Se kretsens nettsider. Hedmark Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Med bakgrunn i de gjeldende kommunale Covid-19 retningslinjer der det pr. nå er begrensninger på maks 100 pr. kohort må vi dessverre begrense deltakelsen til utøvere fra Hedmark Skikrets. Informasjon til alle påmeldte utenfor Hedmark Skikrets vil bli sendt ut. Sjusjørennet er renn nr.1 i kretscupen; Trysil-Cup. Arrangeres med enkeltstart, 30 sek. startintervall i klassisk stil. Inndeles i 3 kohorter med max. 100 deltagere pr. kohort. "Knøtterenn" for de yngste blir ikke arrangert. Påmeldingen er nå stengt for flere deltagere. Se informasjon her: http://moelven-il-ski.idrettenonline.no

  • Når: 09.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 09.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 09.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herberg, Johannes Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herberg, Nicolai Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brotangen, Theodor Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herberg, Martine Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Ingeborg Skoglund Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB