Hopp til innhold

Krinsrenn IL Bjørn

Vedlagt innbyding og løypekart (merk endring i løypetrase)

  • Når: 20.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Leirdalen, Gaupne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.12.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 20.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 20.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 20.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge, Lukas Leirdal Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Trygve Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossøy, Viljar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Emil Steinsøy Klubb Syril IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Hafslo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skare, Isak Fristad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Urnes, Sverre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molland, Tage Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ulrik Evjestad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøtun, Milla Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sperle, Bertine Myklemyr Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelke, Linea Aurelia Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urnes, Ingeborg Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelke, Mina Josefin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Optun, Synne Landøy Klubb Hafslo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sperle, Nora Kynningsrud Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Kornelia Losnegard Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urnes, Jenny Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Breivik, Torstein Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Eikevik, Solfrid Skjerven Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Heggdal, Nils Bjarne Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hjelmeset, Margun Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Landøy, Elise Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Molland, Anna Karin Maria Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nesgård, Arne Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Trond Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Skare, Petter Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Snøtun, Magnus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stavik, Vidar Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Torheim, Torun Emma Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ullebø, Bernt Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Årdal, Rune Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Årdal, Finn Ola Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
nif-epi04, 04
NTB