Hopp til innhold

Romjulsrenn

Klassisk, lange distanser, individuell start. Følgende distanser gjelder: 8-10 år: 1,75 km 11-12 år: 2,5 km 13-14 år: 3,75 km 15-16 år: 7,5 km M 17-18 år: 15 km K 17 år-senior: 11,25 km M 19-20 år: 22,5 km Menn senior: 30 km Menn veteran: 15 km Kvinner mosjon: 3,75 km

  • Når: 29.12.2020
  • Hvor: Kaiskuru
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner mosjon Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11-12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15-16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsi, Per Christian Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Olander Klubb Bul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småvik-Jensen, Bella Kristin Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11-12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15-16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Charlotte Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønbeck, Julia Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17-18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19-20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17-18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk

Menn veteran - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB