Hopp til innhold

Førjulsrennet i Børgefjell -Friteknikk

Oppdatert 15.12.20 kl. 1400. Stilart endret til friteknikk. IF Røyrvik har stilt seg positiv til å ta på seg å arrangere skirenn i Børgefjellsentret søndag 20. desember og har i dag 15.desember fått godkjent smittevernplan av kommuneoverlegen. Kretsrennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere, alle foresatte og støtteapparat som vil møte på rennet MÅ melde seg på via Min idrett. Dette for at arrangøren skal ha kontroll på totalt antall personer iht Covid-19. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer.

  • Når: 20.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Børgefjellsentret
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 20.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyllo, Lavri Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thongwiset, Vio Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Klubbleder-Trener-Foresatt - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Anita Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Barlien, Stig Olav Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brobakken, Geir Andreas Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Einangshaug, Vigdis Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fossheim, Anita Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gjertsås, Hans-Petter Kveli Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Grønvik, Ronny Klubb Mosjøen IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gudding, Eivind Alexander Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugnes, Bård Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lande, Jann Olav Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Larsen, Lars Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lillefjell, Shawn Christina Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lund, Einar Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lund, Mona Elisabeth Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Melhus, Svein Anders Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Ressem, Kåre Robert Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Riseth, Roar Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rogstad, Jan Morten Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Røkke, Thor Arne Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rånes, Trond Sturla Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stuenes, Kai-Arne Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Trebostad, Margrete Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Vatne, Gunnhild Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Vist, Ole Anton Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Wallervand, Morten Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Westum, Arne Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Øvereng, Karle Anders Klubb Mosjøen IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aviles Solis, Juan Carlos Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB