Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil 14.3.2021 - AVLYST

RENNET ER AVLYST ! Vi har fredag kveld mottatt følgende fra Smittevernlegen i Drammen: Arrangementer for barn og ungdom bør avlyses I helgen er det planlagt flere arrangementer i Drammen hvor barn og ungdommer fra ulike skoler samles. Med beslutningen om å innføre rødt nivå på skolene med umiddelbar virkning, bør disse arrangementene avlyses. Smittevernoverlege Einar Sagberg understreker at noe av hensikten med rødt nivå på skolene er å begrense at elevene blander seg på tvers av klassene. Da vil det være ekstra uheldig om det gjennomføres arrangementer hvor barn og ungdommer fra ulike skoler møtes. – Vi er selvfølgelig klar over at ingen ønsker en avlysning så tett opp til at arrangementet starter. Men det er dessverre nødvendig ut fra smittesituasjonen denne gangen. Vi ønsker å begrense hvor mange personer man omgås, og da er større arrangementer noe som må unngås nå, sier Sagberg. ****** Dette var skikkelig synd, men sånn er det bare Hans-Christian Olsen Ren

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Nikolai Løvås Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogstad, Henrik Nevermo Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fernandez Hagen-Larsen, Alexander Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølgård, Noah Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegnander, Simon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Faksvåg, Jakob Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellstad, Petter Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Philip Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Sebastian Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøen, Jonas Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dokka, Nicklas Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Ole Flekstad Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pieper, Julian Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pieper, Linus Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Caroline Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jagdum, Kari Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-Gustavsen, Olea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Vilma Næsland Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Synnøve Marie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramdahl-Gamst, Filippa Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Westby, Pernille Engelhardt Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Faksvåg, Jenny Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Isabella Bøyum Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveito, Hannah Nordnes Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Maurnes, Tobias Woldseth Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01