Hopp til innhold

NM del 1 langrenn

Se hjemmeside www.skiforbundet.no/nm2021/ for oppdatert program og oppdatert smittevernplan. OBS faktura på påmeldingsavgiften blir sendt ut i etterkant av NM.

  • Når: 16.1 - 19.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Ulset, Nils Erik Klubb Tingvoll IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dinaer, Talidawubieke Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dinigeer, Yilamujiang Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Sophie Ireland Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Sophie Ireland Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Laukli, Sophie Ireland Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15+15 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB