Hopp til innhold

Sarvesrennet

SNN-cup 1 sone vest, Klassisk, individuell start. 13-16 år: Start 10:30 Jr-Sr: Start 11:00

  • Når: 12.12.2020
  • Hvor: Sarves
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 19-20 år Øvelse 13 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K senior Øvelse 13 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 19-20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

j 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse j 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17-18 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17-18 år Øvelse 6,5 km klassisk

K 19-20 år - 13 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19-20 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19-20 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19-20 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19-20 år Øvelse 13 km klassisk

K senior - 13 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K senior Øvelse 13 km klassisk

M 17-18 år - 13 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 13 km klassisk

M 19-20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 19-20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19-20 år Øvelse 20 km klassisk

M senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse M senior Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB