Hopp til innhold

Snøkanoncrossen 2020

SNN-cup 2 sone vest

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Åpen klasse damer Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsi, Per Christian Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wang-Norderud, Milian Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Live Karoline Blegeberg Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Saranna Anti Klubb Kautokeino IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småvik-Jensen, Bella Kristin Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnesen, Amalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Charlotte Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sakariassen, Elle Maja Hætta Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Truls August Klubb Nordkyn, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB