Hopp til innhold

Tour de Kongsberg/Sparebank1 Cup

Viktig info !! Minner om påmelding av ledsagere i dag 08.01 kl 17:00. Viktig at vi vet hvem som kommer. Utøvere i kohort 1 og 2 (8 - 12 år )kan ha med en foresatt/ledsager hver på lørdag. Navn og tlf reg ved inngang til stadion/rennkontor. Se forøvrig tidsplan på vår hjemmeside. HUSK - foresatt/ledsager kan kun være med i en kohort i løpet av helgen. Kohort 3 og 4 på søndag er det stor deltagelse og vi prioriterer mange utøvere fremfor ledsagere. Utøvere fra og med 17 år til senior kan ikke ha med egen ledsager. For utøvere fra 13 år til og med 16 år kan det være max 1 foresatt pr 2 utøvere pr klubb. Foresatte/ledsagere som skal være med melder dette inn til rennkontoret tlf 924 69 301 (Pia) innen fredag kl 17. Du vil motta bekreftelse for deltagelsen og sjekkes inn ved ankomst.

  • Når: 9.1 - 10.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Henrik Nevermo Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Elind, Ole Skancke Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Elind, Simen Skancke Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoaas, Gustav Hvidsten Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Morseth-Rønnestad, Frikk Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensson, Mikkel Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Støa, Kasper Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Røste, Simen Sommerstad Klubb IL Bevern Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles

G 16 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Førde, Andreas Sørensen Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Henrik Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Erlend Watterdal Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Mathias Risebro Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoaas, Sverre Hvidsten Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nohre-solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Veum, Ulrik Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blandhoel, Rebecca Claude Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensson, Oda Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Støa, Kine Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Marie Watterdal Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles

J 16 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sandven, Synne Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Liv Elen Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Filippa Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Matilde Aleah Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Frogh, Elise Bakken Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth-Rønnestad, Lerke Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Wetterstad, Brita Tiller Klubb Efteløt IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hensema, Marte Eriksen Klubb Bødalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB