Hopp til innhold

Kvelifjellrennet

Rennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere og støtteapp. gjøres via Min idrett. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer.

  • Når: 13.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kvelifjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, William Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddingsmo, Sigrid Sofie Grande Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schwartz, Mia Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskum, Ida Bruce Klubb Grong IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flak, Maria Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Klubbleder-Trener-Foresatt - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Aune, Tore Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Aunli, Vidar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bakken, Hans Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Belbo, Helmer Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Belbo, Siv Merethe Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bjørken, Thomas Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Breding, John-Olav Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brobakken, Geir Andreas Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Clausen, May-Iren Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Estil, Frode Klubb IL Varden Meråker Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fiskum, Svein Terje Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Flak, Jan Tore Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Flasnes, Tor Erik Haugnes Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gjertsås, Sunniva Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Grønnesby, Gunnhild Heggstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hjellsand, Mona Klubb IL Hållingen Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Jermstad, Jan Petter Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kolstad, Audun Leo Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Larsen, Lars Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lund, Einar Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lund, Mona Elisabeth Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Melhus, Svein Anders Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Milde, Marianne Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mjømen, Irene Skei Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Myrvang, Andreas Klubb Terråk IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Nysæter, Trond Klubb Stiklestad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Nyvik, Pål-Rune Klubb Røyrvik IF Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Overland, Håvard Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Pedersen, Paul Harald Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Riseth, Roar Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rånes, Trond Sturla Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sagen, Nils Christian Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sagland, Sverre Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Odd-Are Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stuenes, Kai-Arne Klubb Sørli IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Viken, Hallgeir Klubb Byåsen IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Wallervand, Morten Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Wågheim, Hallvard Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Østby, Iver Milde Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Østby, Edvart Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Øvereng, Knut Petter Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Øyesvold, Therese Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Vibeke Kvistad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo-Tronstad, Odin Elias Klubb Snåsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Henrik Johannes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB