Hopp til innhold

Mini-Tour de Bardufoss

Erstatningsrenn for Nordreisa. Gjelder kun klassene 13år til senior. Føreforhold vil tilsi om normale distanser kan gjennomføres. Se innbydelse med detaljer rundt arrangementet, inkludert reguleringer mht korona.

  • Når: 06.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: BARDUFOSS
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 06.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foshaug, August Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Olivia Maria Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Triumf, Amalie Kristine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulstad, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB