Hopp til innhold

Accountor Nord-Norge junior cup 1 (UTSATT)

På grunn av nye strengere retningslinjer fra regjeringen, som presiserer at arrangement med deltagere fra flere kommuner utsettes, må dessverre cup-helgen i Fauske 23. - 24. januar utsettes. Vi kommer tilbake med informasjon og ny dato for arrangementet. Se hjemmeside for mer info: http://ski.fauske-il.no/

  • Når: 23.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB