Hopp til innhold

Gåsburennet TDH3, GUTTER OG JENTER 8-12 år, kohort 4 AVLYST

Oppdatering 22.12: Gåsburennet 27. desember 2020 er besluttet avlyst! Arrangementkomiteen til Gåsburennet har i kveld tatt den tunge avgjørelsen om å avlyse det planlagte skirennet 3. juledag. Begrunnelsen for dette ligger primært i at vi har utfordringer med å få tak i nok funksjonærer til å arrangere et skirenn på en trygg og smittevernriktig måte. Det stiller større krav en vanlig til både rigging av stadion, operasjonelle oppgaver under rennet og nedrigging av stadion etter skirennet er ferdig. Vi beklager ulempene dette eventuelt medfører for den enkelte, og håper å se mange skiløpere på start til neste Gåsburenn 2021! Ønsker alle skivenner en riktig god jul og godt nytt år! Med vennlig hilsen Vang Skiløperforening

  • Når: 27.12.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu langrennsenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reistad, Børge Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekren, Gwen Aurora Klubb Ottestad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB