Hopp til innhold

TIL-rennet 2

Fristil

  • Når: 17.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 og 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 og 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hætta, Ole Herman Klubb Kautokeino IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 og 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 og 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr Olsen, Oda Emilie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 og 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 og 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 og 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkesett, Eva Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 og 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesvold, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01