Hopp til innhold

BUL-stafetten

Fristil, sprintstafett 2-mannslag

  • Når: 10.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse Fri Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse Menn junior Øvelse Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse Fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Duurhuus, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Fri

G 13-14 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse Fri
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse Fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse Fri

G 15-16 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse Fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Fri

J 11-12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Prydz, Tiril Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Fri

J 13-14 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse Fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse Fri

J 15-16 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse Fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fri

Kvinner junior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse Fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse Fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse Fri

Menn junior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Fri

Menn senior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Eriksen, Jørgen Stenmann Klubb Bul IL Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Fri
NIF-EPI01, 01
NTB