Hopp til innhold

BUL-samlinga

Sonesamling 11-16år

  • Når: 09.01.2021
  • Oppstart: 10:55
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Duurhuus, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Leinan-Hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Samling

G 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Samling

G 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse Samling

G 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Samling

G 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Samling

G 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling

J 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Prydz, Tiril Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling

J 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Samling

J 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling

J 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse Samling

J 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse Samling

J 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse Samling
nif-epi04, 04
NTB