Hopp til innhold

Equinor NC Lillehammer

In the Norwegian Cup for seniors a maximum of 10% of the participants can have a FIS code from outside Norway. - Entered athletes are ranked by FIS points and the size of the start field will be decided according our national health guide lines - Entered athletes must be born year 2001 and earlier. Deltagerbegrensing: Kvinner: Inntil 50 løpere på hver distanse, med max FIS-poeng, sprint: 239,99 - distanse: 149,99 Menn:Inntil 85 løpere på hver distanse, med max FIS-poeng, sprint: 204,99 - distanse: 89,99 PARA: Inntil 5 kvinner og 5 menn

  • Når: 4.12 - 06.12.2020
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.11.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri

FH Kvinner senior sittende - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri

FH Menn senior sittende - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dinaer, Talidawubieke Klubb Oppland Skikrets Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dinigeer, Yilamujiang Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Oppland Skikrets Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dinigeer, Yilamujiang Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Femsteinevik, Ragnhild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Oppland Skikrets Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Botn, Johan-Olav Smørdal Klubb Stårheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjerdalen, Tord Asle Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjeld, Øyvind Moen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjerdalen, Tord Asle Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Oppland Skikrets Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB