Hopp til innhold

AVLYST Lauritz Bergendahls Minneløp - 13 år og eldre

LAURITZ BERGENDAHLS MINNELØP 2021 AVLYSES! Rennledelsen har besluttet å avlyse årets skirenn som følge av de rådende forhold omkring Koronapandemi Rennet er kun åpent for utøvere fra Oslo klubber, med unntak av de som stiller i Snø-cup. Der åpnes det også for utøvere fra Østfold og Akershus. Pga Corona restriksjonene vil det være en begrensning på antall påmeldte pr klasse. Hvis antallet overstiges vil vi måtte stenge før påmeldingsfristen er ute. Løpere som er med i Snø cup vil bli prioritert. Det vil være en begrensning i forhold til antall «foreldre/hjelpere», se tekst om dette på hjemmesiden. Gjeldende regler/anbefalinger/smittevernhensyn vil være gjeldende til enhver tid.

  • Når: 10.01.2021
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnholt, Sebastian Klubb Sørkedalens IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golden-Myreng, Sebastian August Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klouman, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Simen Skeide Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergendahl, Mari Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB