Hopp til innhold

Førjulsrennet

Pga covid-19 vil det være restriksjoner på arrangementet. Løypene blir de samme som på rennet vi hadde den den 6.desember. Arrangementet vil deles inn i 2 kohorter med max 200 personer i hver kohort. På grunn av dette vil ikke de yngste og de eldste (8-10/Veteran) kunne delta. For 19/20 år og senior er det avklart at det blir FIS-renn! Dette betyr at alle som starter i disse klassene må ha aktiv FIS-kode. NB: Merk dere påmeldingsfrist TIRSDAG den 15.des kl 2359! Ingen etteranmeldinger godtas! Og til slutt: LES INNBYDELSEN NØYE !

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rustahøgda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Øvelse 5 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grenersen, Grener Halvdan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogaard, Noah Eide Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norman, Sebastian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foshaug, August Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen Lund, Marius Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Dina Helen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jaatun, Anna Elise Rikardsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulstad, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB