Hopp til innhold

SBM 3/ KM Langdistanse klassisk

KM/SBM-CUP frå 13 år. Seedingrenn for ungdomsbirken. Sonerenn frå 7-10 år og trimklasse. Kretsrenn frå 11 år. Klassisk langdistanse med individuell start. Påmelding innan 23.12 kl 23.59. Løypekart og arenakart blir lagt ut når det nærmar seg renn. Informasjon med tanke på Corona: https://www.skiforbundet.no/more-og-romsdal/aktuelt-alle-grener/?npid=103748&page=NSFs+koronaveileder Sjå også vedlagt informasjonskriv til løparar og støtteapparat. Det vert ikkje mogelegheit for dusj/ garderober. Grunna restriksjonar rundt corona vert det ikkje lagt opp til smørehjelp, men arrangør vil publisere smøretips dagen før og på stadion på renndagen. Det vert heller ikkje lagt opp til kiosk, så ta med god matpakke i staden :) Det vert lagt opp til berre elektroniske start- og resultatlister. Øvrige restriksjonar kan kome etter instruks frå lokal smittevernsansvarleg og vert publisert her i god tid før arrangementet. Reservearena: Ullsheim skistadion i Stryn

  • Når: 27.12.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bondalseidet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse Foreldre-støtteapparat Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foreldre-støtteapparat - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Tina Klubb Valldal IL Klasse Foreldre-støtteapparat Øvelse JA
Navn Fuglem, Jan Ole Klubb Valldal IL Klasse Foreldre-støtteapparat Øvelse JA

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Lukas Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB