Hopp til innhold

AVLYST - Oppegårdsprinten 2021-dag 2

Avlyst - KM Sprint 2021-Oppegårdsprinten, dag 2. På bakgrunn i den endrede smittesituasjonen mener Kommuneoverlegen i Nordre Follo at det ikke bør gjennomføres KM Sprint denne helgen. Vi er da dessverre nødt til å avlyse. https://www.facebook.com/events/245818627023401?active_tab=about

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Greverud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 100 1416 OPPEGÅRD
  • Telefon: 66991310
  • E-post: ski@oppegardil.no
  • Kontonummer: 11001152108
  • Hjemmeside: http://ski.oppegardil.no
  • Koordinator: Finn Thomas Rød
  • Ass. TD: Torkjel Kleppo Grøndalen
  • TD: Øyvind Antonsen
  • Rennleder: Torkild Haugnes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01