Hopp til innhold

FIS SG Hemsedal - UTSATT

Super-g rennene vil bli prøvd arrangert 14. desember 2 x dame renn, 16. desember 2 x herre renn. Nye renn og påmelding vil bli lagt ut.

  • Når: 8.12 - 09.12.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2020 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 08.12.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 08.12.2020 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 08.12.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 08.12.2020 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 09.12.2020 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTB