Hopp til innhold

Tour de Reisa lørdag AVLYST!

Nordreisa IL har dessverre ingen andre valg enn å avlyse Tour De Reisa 5-6 desember. Det kom noen cm snø i natt/formiddag, men langt fra nok til å kjøre skiløyper på Saga Skistadion. Værmeldingene frem mot helga er også dårlige for oss som venter på snø.

  • Når: 05.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB