Hopp til innhold

Røldalsrennet

Røldal IL ynskjer velkomen til langrenn klassisk stil i Røldal, laurdag 2. januar. Opent for alle skikretsar. Start frå Røldal grendahus kl. 11.00 for klassane 8-14 år (kohort 1), og kl. 14.00 for klassane 15 år og eldre (kohort 2). Rennkontor same stad. På grunn av smittevern er det ved snømangel ikkje aktuelt å flytte rennet til andre stadar enn Korlevoll. Klassisk stilart for alle klassar. Klasseinndeling : 8-10 år: 1 km 11-12 år: 2 km 13-14 år: 3 km 15-16 år: 5 km Junior og senior kvinner : 5 km Junior og senior menn : 10 km. Påmelding innan 28. desember på minidrett eller Hordaland Skikrets si heimesida. Startkontingent etter Norges Skiforbund sine satsar. Alle foreldre/ støtteaperat må også melde seg på via minidrett. Meir informasjon om rennet vert lagt ut på heimesida til Røldal Il og på Facebook når rennet nærmar seg.Kontaktadresse : roldalidrettslag@gmail.com Rennleiar : Odd Ivar Medhus tlf. 48 99 73 27. Velkomen til ein fin skidag i Røldal ! Røldal I

  • Når: 02.01.2021
  • Hvor: Korlevoll
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 02.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 02.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 02.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 02.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse Kohort 1 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse Kohort 2 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermann-Fossli, Iver Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Rudi Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge-Soldal, Viljar Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermann-Fossli, Ebba Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermann-Fossli, Anna Klubb Uskedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kohort 1 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Olene Skorpe Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Aas, Kristina Fareth Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Aas, Tor Egil Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Askeland, Katrine Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Bakka, Ivar Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Berge-Soldal, Stig Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Berge-Soldal, Gina Hella Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Dukstad, Sveinung Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Dybing, Elin Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Folgerø, Liv Jorunn Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Folgerø, Lars Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Fossli, Christoffer Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stod IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Gaustad, Anna Charlotte Loland Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Heggebø, Lars Magnar Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Hermann, Monica Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Hermann-Fossli, Ola Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Hetlelid, Stian Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Hia, Jofrid Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Hoftun, Sven Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Jekteberg, Rita Elin Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Kleppa, Torborg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Larsen, Lars Olav Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Larsen, Magnar Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Laugaland, Audun Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Lunde, Marta Bakka Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Mehl, Kjetil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Ommundsen, Harald Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Rognebakke, Lene Ringheim Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Sæbøe, Valborg Helen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Søfting, Stefan Moen Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Søfting, Ina Djuv Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Vatne, Kristin Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Vatne, Rakel Klubb Sauda IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet
Navn Vik, Sverre Klubb Suldal IL Klasse Kohort 1 Øvelse annet

Kohort 2 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Aarekol, Runar Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Aarekol, Beate Klubb Vindafjord IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Austlid, Sunniva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Fjellbirkeland, Hege Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Frønsdal, Lars André Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Gaustad, Kjell Einar Voreland Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Haugstad, Jarle Klubb Kverneland Ski Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Hetlelid, Stian Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Håheim, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Kleppa, Anna Lena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Klette, Olav Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Kolbeinsvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Kvamme, Linda Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Kvålseth, Morten Klubb Morgedal IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Netland, Øystein Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Nygård, Yngve Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Nygård, Anne Kine Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Ringhus, Helge Klubb Rein, IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Roland, Linn Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Roland, Tor Øyvind Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Runnane, Nils Olav Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Sløgedal, Jan Frode Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Sløgedal, Elisabeth Ebeltoft Klubb Il Vindbjart Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Søllesvik, Tommy Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Tveiten, Jarle Klubb Vossalangrenn Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Ure, Jarle Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Vadder, Mikkel Klubb Morgedal IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Vaksdal, Arnt Roger Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Vestrheim, Trude Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Viga, Nils Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Wiberg, Sigurd Klubb Otra IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Øverland, Eva-Karin Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Kohort 2 Øvelse annet
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 2 Øvelse annet

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Kristin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB