Hopp til innhold

AVLYST - Midt-Norsk Mesterskap - AVLYST

Midt-Norsk

  • Når: 13.3 - 14.03.2021
  • Hvor: Skaret Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01