Hopp til innhold

Innlandet Regioncup4

RegionCup 4 for Hedmark og Oppland. Klassisk sprint. 2 kohorter. Kohort 1: J/G 15-16 år og K/M 17 år. Første start 09:00. Kohort 2: K/M 18 år og K/M 19-20 år. Første start 13:30. Kohort 2 slipper inn på stadion kl 12:40. Ingen etteranmelding. Smittevernplan og regler kommer når påmeldingsfristen er gått ut.

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Veldre Sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01