Hopp til innhold

AVLYST! KM Fellesstart

Etter dialog med den kommunale ledelsen avlyses rennet grunnet sterke anbefalinger om å bidra til å unngå til smittespredning.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kjølen Sportcenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikstad, Liam Alexander Fosser Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fundingsrud-Øistad, Magnus Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steffensen, Teodor Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sæther, Aksel Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Westgaard, Axel André Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjeld, Tidemann Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Risbråthe, Henrik Fasting Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Simen Kragtorp Klubb Rømskog IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Flaten, Maren Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myklebust, Ingvill Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flaten, Hedvig Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Marte Kristine Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03