Hopp til innhold

AVLYST - Åsmarkarennet

Oppdatert 19.02.2021.Vi i Åsmarka håper vi kan gjennomføre skirenn lørdag 20/2. Håper at retningslinjene endres slik at vi kan arrangere renn. Vi venter på pressekonferansen kl.14.00 fredag 19.02. Vi tar en avgjørelse om det blir renn senest kl.18.00 fredag. Alle påmeldte vil få beskjed via e-post. Arrangementet vil bli delt i 2 kohorter. Kohort-1: Løpere fra 14år t.o.m senior med første start kl.10.00. Kohort-2: Løpere fra 8 t.o.m 13år + FH med første start kl.13.30. Kohort-2 kan ikke komme til parkering før kl. 12.30. Lagsposer for kohort 1 og 2 vil henge ved parkering. Vi gjennomfører "Knøtterenn" for de under 8år. Kriteriet for å delta er at man kan gå alene, uten følge. Start kl.12.30. Påmelding fra kl.12.00-12.20 med betaling på Vipps 657811. Startkont. kr.50.- Merk med navn løper, navn støtteapparat og tlf.nr. Egen parkering for knøtterennet. Parkering kr.50.- til Vipps 82915. Ingen kiosk eller mulighet for å komme innendørs. Toaletter ved skolen. Premier hentes etter målgang.

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Åsmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundemo, Adam Fawzi Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Windju, Marius Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Simen Kragtorp Klubb Rømskog IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Juvstad, Vemund Pabsdorff Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Hedmark Skikrets Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakken, Mathilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Hedmark Skikrets Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Eline Vea Klubb Åsmarka IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Windju, Marte Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Hedmark Skikrets Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Hedmark Skikrets Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Hedmark Skikrets Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Hedmark Skikrets Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04