Hopp til innhold

NansenrennetTC1 AVLYST pga kulde

AVLYST pga kulde. Under -20 på stadion i hele dag, og det meldes samme temperatur i morgen. Vi ser på muligheten for å sette opp rennet senere. 14.01.21 Startlister og plan for gjennomføring av 2 kohorter er klar og ligger vedlagt. 13.01.21 Oppdatert info. I følge værmeldingen er det meldt kaldt i Dalsbygda til lørdag. Temperaturer under -20. Avgjørelse om avlysning blir tatt fredag kveld. Info blir lagt ut her og på hjemmesiden. http://www.ilnansen.no IL Nansen inviterer til Nansenrennet 2021. Rennet inngår i Tronfjell Maskin cup. TM cup renn 2. Samt kretscupen TrysilCup som renn nr 1. Rennet er åpent for påmelding for klubber tilhørende Hedmark skikrets, klubber tilhørende i kommunene Røros og Holtålen og de som har sitt daglige tilholdssted innenfor denne regionen.

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Dalsbygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Lemet Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskvik, Lidvin Strypet Klubb Tylldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosberg, Isak Dahl Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmroth, Rasmus Aas Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhus, Ole Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Tarjei Klubb Nansen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tolfsen, Magnus Skogli Klubb Alvdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valdal, Jacob Magnus Olov Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sigmund Haarseth Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjøntegaard, Rasmus Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodal, Sigurd Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mømb, Eirik Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvang, Sigurd Aurel Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østgårdstrøen, Eivind Ryen Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Jon Kvakkestad Klubb Alvdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosberg, Iver Dahl Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Mikkel Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sømåen, Peder Kleiven Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Sigurd Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillestu, Viggo Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsson, Emil Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Halvor Nyhaug Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndmør, Axel Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebakken, Jakob Klubb Nansen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndmør, Arvid Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Bjørnar Tobro Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverli, Erlend Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ledang, Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døsen, Arvid Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hodal, Erling Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nikolai Sorken Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Lucas Mikkelsen Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kojedal, Teodor Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvangraven, Esten Klubb Nansen, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mømb, Håkon Klubb Rendalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sevatdal, Jens Leo Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simensgjelten, Ask Klubb Nansen, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simensgjelten, Brage Klubb Nansen, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strickert, Iver Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsen, Bendik Ledang Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Ingeborg Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husøy, Katrine Klubb Nansen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvangraven, Mari Klubb Nansen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Eline Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesseth, Ida Bakken Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horten, Mari Semmingsen Klubb Tylldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestu, Martine Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anna Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anny Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vang, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynhildsvoll, Emma Berg Klubb Nansen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stai, Ingeborg Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hodal, Maren Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndmør, Ingvild Ryen Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østgårdstrøen, Ingeborg Ryen Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverli, Ane Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordvang, Marit Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Maja Klubb Nansen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsson, Julie Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ingeborg Haarseth Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskvik, Elida Strypet Klubb Tylldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horten, Ane Semmingsen Klubb Tylldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalstad Bjørgård, Elle Johanne Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Marie Kvikne Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Inga Oline Breie Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønningen, Silje Tobro Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Savannah Cecilie Blestad Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morgestad, Ingrid Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Malin Tobro Klubb Tolga IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Mari Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dengerud, Vibeke Kvistad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvang, Kari Sollid Klubb Tolga IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grinden, Joakim Rugsveen Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Erik Alexander Alhaug Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB