Hopp til innhold

SSF Cup Hodlekverennet 2021

Sjå vedlagt innbyding. Merk at også støtteapparat og føresette må melde seg på rennet på førehand gjennom rennpåmelding i Min idrett. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år) og junior.

  • Når: 10.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Iver Lie Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Hafslo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilson, Tobias Gjerde Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugheim, Julian Klubb Sogndal IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvåle, Petter Emanuel Lykkebø Klubb Sogndal IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøyd, Benjamin Barsnes Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Ola Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Nes Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgi, Patrik Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Ingrid Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Maria Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugheim, Madelen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Maia Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Frida Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Sigrid Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Mari Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstolvsen, Maja Elisabeth Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Optun, Synne Landøy Klubb Hafslo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Gunnvor Emmylou Loxley Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Kornelia Losnegard Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydvang, Kolbjørn Amundsen Klubb Sogndal IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Edvard Klubb Oppstryn IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahl, Kristine Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Djupvik, Roger Aa Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Flo, Monica Kristin Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Heggdal, Nils Bjarne Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Elin Anette Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hjelmeset, Margun Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Landøy, Elise Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes, Hanne Katrine Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nesse, Siv Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nesse, Åge Klubb Høyang, IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Paulen, Annette Storøy Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Pile, Sveinung Mæland Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Riiser, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Jorunn Hillestad Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Svarstad, Anne Marie Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Christin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Trøsken, Pål Espen Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tørnes, Dag Rune Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ullebø, Bernt Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Vee, Even Gundersen Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
nif-epi04, 04
NTB