Hopp til innhold

SSF Cup, Sogndal IL

Sjå vedlagt innbyding. Merk at også støtteapparat og føresette må melde seg på rennet på førehand gjennom rennpåmelding i Min idrett. Arrangementet inngår i SSF Cup for junior (17-20 år). Endring i løypene grunna snøforholda samt løypekart; https://www.sogndalidrettslag.no/aktuelt/2020/ssfkm-sogndal-20200126-rc2kt

  • Når: 03.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 03.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 03.01.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Trym Blom Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerland, Håvard Brennset Klubb Syril IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Emil Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Era Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Vårin Blom Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rygg, Gunnvor Emmylou Loxley Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Rita Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Andersson, Mats Gunnar Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjelland, Ingeborg Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Breivik, Torstein Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahl, Kristine Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Djupvik, Roger Aa Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Espe, Bjørn-Olav Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Gjerland, Trond Klubb Syril IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Gjerland, Anne Brennset Klubb Syril IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Gjerland, Sigurd Brennset Klubb Syril IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Heggdal, Nils Bjarne Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Helgheim, Ole Jakob Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Henden, Ole Petter Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Elin Anette Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hjelmeset, Margun Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ivesdal, Arnstein Klubb Stårheim IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Korsvoll, Håvard Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Meland, John Roger Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Melheim, Eli Merete Klubb Stårheim IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Myrold, Ivar Klubb Stårheim IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes, Hanne Katrine Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Riiser, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Jorunn Hillestad Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Skaflestad, Anne Randi Reiakvam Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stavik, Vidar Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Svarstad, Anne Marie Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Trøsken, Pål Espen Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tørnes, Dag Rune Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Vereide, Per Rune Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
NIF-EPI02, 02
NTB