Hopp til innhold

Bjønnastarten 2020

Sjå vedlagt innbyding. Merk at også føresette må melde seg på til rennet. Sjå oppdatert informasjon på skikrinsen sine nettsider; https://www.skiforbundet.no/sogn-og-fjordane/nyhetsarkiv/2020/12/bjonnastarten-2020/

  • Når: 13.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Leirdalen, Gaupne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 13.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 13.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 13.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 13.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Lukas Leirdal Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Sigve Leirdal Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årøy, Lars Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Trygve Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossøy, Viljar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Emil Steinsøy Klubb Syril IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Hafslo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skare, Isak Fristad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Jonas Leirdal Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svidal-Møller, Sondre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Urnes, Sverre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molland, Tage Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halleråker, Johannes Klubb Hafslo IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Melheim, Jens Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ulrik Evjestad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svidal-Møller, Håvard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sperle, Aksel Kynningsrud Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Urnes, Jenny Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrene, Tilde Norheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urnes, Ingeborg Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrene, Andrine Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melheim, Astrid Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Optun, Synne Landøy Klubb Hafslo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sperle, Nora Kynningsrud Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tistel, Maria Bertine Sleire Klubb Vik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brenden, Marita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ganc-Petersen, Joanna Klubb Stårheim IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hauge, Tor Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Heggdal, Nils Bjarne Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hjelmeset, Margun Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kristiansen, Øivind Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kvam, Ole Morten Klubb Syril IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Landøy, Elise Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Melheim, Ragnhild Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Molland, Anna Karin Maria Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes, Hanne Katrine Klubb Årdalstangen IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Norheim, Oddny Iren Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Røneid, Joar Molland Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Trond Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Skare, Petter Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sperle, John Geir Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stavik, Vidar Klubb Markane IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
nif-epi04, 04
NTB