Hopp til innhold

AVLYST - Trøskencrossen 2021 - KM

Kretsrenn langrennscross fristil med individuell start

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Harehjellhytta, Trøsken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse FH gutter Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse FH jenter Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyche, Oskar Gravdal Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinaas, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gøthesen, Theodor Myren Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyche, Håkon Gravdal Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Åsmund Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Signe Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

M 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri

M 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
NIF-EPI01, 01