Hopp til innhold

AVLYST- Trøskenklassikeren 2021

OBS: NY DATO! Er endret til lørdag 6.mars 2021 Det blir tatt endelig avgjørelse torsdag kveld 4.mars om det kan arrangeres. Kretsrenn, klassisk stil. Individuell start.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Harehjellhytta, Trøsken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse FH gutter Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse FH jenter Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyche, Oskar Gravdal Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinaas, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gøthesen, Theodor Myren Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyche, Håkon Gravdal Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Åsmund Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Maren Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Hedvig Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindberg, Hannah Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Signe Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01