Hopp til innhold

TA Skisprint

TA-skisprint med skicross i innledende runder og sprint i finalerunder. 8-12 år kjøres kun med sprintheat.

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhusdahl, William Sund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Jonas Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Forbord, Yrjan Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svepstad, Ingri Linnea Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Gard Tveten Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhr, Thoryus Landsem Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ertsås, Jonas Rønning Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Leif Martin Bomo Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Forbord, Eine Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjelvan, Torvald Kragøe Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Storstad, Kian Bilstad Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wæge, Lucas Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Sparbu IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03