Hopp til innhold

Inderøyrennet - KM junior / Sparebank 1 SMN Supersprint

KM-junior - Sprint. Kretsrenn 8 -16 år. Sparebank 1 SMN Supersprint - påmelding skjer på stadion. Ingen påmeldingsavgift for Supersprint. Påmeldingslink foresatte. https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=kwbXDR2ZTE6ygt_n_T44cd4PLrXeTsJNt-zZcsC1vVVUQVc1TEtCMkRCWEZVUzZNQkNOWUNGN09NTS4u Rennmøte kl. 19.30. Vi får besøk i studio. Her kan du vinne premier fra fra Nava og Coop. Her er link: https://politihogskolen.zoom.us/j/69155990903?pwd=bFl2VGFMWVRmcnBYNGFOTDFoZ2hGQT09

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Inderøy skipark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Fredrik Elden Klubb Rygg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Sander Salater Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Isak Austad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forås, Sverre Edvard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oshaug, Mathias Leonard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ukkelberg, Kristina Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulagina, Alisa Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Amalie Hanem Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulagina, Nicole Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingberg, Johannes Ramberg Klubb Leksvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04