Hopp til innhold

Enivest rulleskirenn - Langeland

Vedlagt innbyding og løypekart. Som følgje av situasjonen med covid-19 vert arrangementet avvikla i tre separate delar. NB! Merk informasjon om smittevern i innbydinga. For dette arrangementet er årsklasse for sesong 2020/21 gjeldande, dvs. klasse 11 år = utøvarar f. 2010.

  • Når: 11.10.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB