Hopp til innhold

Gausdalsrennet

Gausdalsrennet 2021 Påmelding er stengt! Det blir mulighet for skirenn og vi ønsker velkommen til Skeikampen. Arrangementet vil kun bli for løpere i krets Hedemark og Oppland, eller med særskilt tillatelse for løpere bosatt i regionen. Rennet er en del av GD cup for 11-14år. Vi vil dele arrangementet i 2 av maks 200 inkl foresatt/støtteapparat, et arrangement Gausdalsrenn barn og et arrangement Gausdalsrenn ungdom. Kohort for støtteapparat settes opp i samarbeid med krets/klubber og vil bli et begrenset antall. NB! Alle plikter å sette seg godt inn i og forstå Smittevernreglene som vil bli utarbeidet for arrangementet! Merk at alle må, og har et personlig ansvar for å sjekke sin egen kommunes nettside, og følge de lokale råd som gis der. Dersom din kommune eller din skiklubb har satt begrensninger på deltakelse i idrett, kan du ikke komme til arrangementet. Ved minste symptomer på luftveisinfeksjon skal du holde deg hjemme!

  • Når: 27.02.2021
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Skeikampen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse FH G14 st. Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G14 st. - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G14 st. Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundbakken, Elias Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, John Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Eirik Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundbakken, Anine Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsrud, Sigrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatn, Edla Nyquist Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03