Hopp til innhold

Øyersprinten 2021

ØYERSPRINTEN 2021 - sprint med skicross som tidligere år. I henhold til FHI’s beslutninger og Skiforbundets koronaveileder er dette et kretsrenn, dvs kun deltakere fra Oppland og Hedmark (Innlandet fylke). Kohortinndeling kommer seinest fredag 26.feb Foresatte skal registreres. Link kommer på vår nettside. Tentativ plan: 10:00 8-12år (75-80 utøvere), 1 foresatt per utøver 11:30 13-16år (70-75 utøvere), 1 foresatt per utøver

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Mosetertoppen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marstein, Emil Rosenborg Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold-engesli, Sondre Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tholfsen, Eivind Kristoffer Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Kristian Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Juvstad, Vemund Pabsdorff Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vedum, Johan Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Mie Louise Nymoen Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Lund Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Ingrid Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tofthagen, Helle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørheim, Sigrid Klubb Vingrom IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03