Hopp til innhold

Ryfylkemeisterskap

Hjelmeland il – Ski inviterer til sonemesterskap for sone Ryfylke. Rennet blir i fristil for aldersklassane opp til og med 10 år, og fellesstart med skibytte frå 11 år og oppover dersom det lar seg gjere med tanke på smittevern, alternativt blir det fristilrenn med individuell start for alle klassar. Påmelde til skikarusellen i Suldal er allereie med på lista, eventuelle nye deltakarar må melde seg på i Minidrett seinast måndag 15. mars.

  • Når: 17.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Mosvatnet, Suldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 17.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Handeland, Vegard Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Menn junior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03