Hopp til innhold

Svene IL Romjulsrenn - AVLYST

På bakgrunn av en totalvurdering av smittesituasjonen har styret i Svene IL ski besluttet å kansellere årets romjulsrenn. Vi beklager dette, og ønsker velkommen tilbake neste år.

  • Når: 29.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Stevningsmogen, Lampeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.11.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB