Hopp til innhold

Åpen juniorsamling 7 - 11 september

Velkommen til åpen samling i Trondheim og omegn for alle juniorer. Samlingen vil vare fra mandag til fredag og det blir lagt opp til felles bespisning på Heimdal videregående skole. Prisen for dette er inkludert. Plan for samling ligger vedlagt. Husk påmelding innen fredag 4 september.

  • Når: 7.9 - 11.09.2020
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.09.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2020 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
nif-epi04, 04
NTB