Hopp til innhold

Skallrennet 2020 - KM-Junior/senior - AVLYST! Nytt renn i Lierne

KM-junior og senior. NT-Cup 13-16 år. Friteknikk. Vi ser oss dessverre nødt til å avlyse Skallrennet 2020 grunnet snømangel og smittesituasjonen. Lierne har sagt seg villige til å arrange skirenn fra 13 år og overtar KM sr og jr og NTE-cup 13-16. Det legges ut ny påmelding til dette rennet på Minidrett i løpet av kvelden som får påmeldingsfrist 28.12 kl 15.00. Vi beklager å måtte avlyse men satser på å komme sterkere tilbake i 2021.

  • Når: 29.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vulusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Sander Salater Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hestmo, Mie Meland Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Sanna Salater Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness-Jensen, Tuva Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestheim, Amalie Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness-Jensen, Linnea Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Frol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB