Hopp til innhold

Langrennscross- Gol/Solseter

Langrennscross i vårt fantastiske anlegg på Solseter. Rennet er flyttet til 6.mars. Vi har i sommer og høst forbedret vårt anlegg med bedre kuleløype og nye doserte svinger. I tillegg har vi superfint område både oppe i skicrossanlegget og nede på selve stadion. Kart over løypa ligger på heimesida vår. Mer info på heimesida vår. http://langrenn.golil.no/p/2790/forside- Covid-19: Det er nå åpnet opp for å arrangere renn for løpere fra skikretsen. Foreløpig er detaljene om arrangement litt usikre MEN det blir renn. Foreløpig ser det ut til at vi kjører en kohort med maks 100 deltagere. Husk les gjennom smittevernplanen før dere ankommer stadion.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gol
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 06.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Butcher, Sofia Havikhagen Klubb Geilo IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Flemmen, Tindra Groven Klubb Geilo IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Daniel Fic Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Simensrud, Erik Klubb Moingen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Opheim, Even Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skredderberget, Sander Møllerplass Klubb Gol IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Alexander Fic Klubb Eggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Pletan, Joakim Klubb Eggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sviggum, Johannes Viko Klubb Gol IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skredderberget, Syver Møllerplass Klubb Gol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoftun, Andrea Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rusås, Lia Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solhjell, Silje Løstegård Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wang-Medhus, Jazmin Emily Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lover, Vita Kaatje Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjong, Pauline Rustberggard Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eldstad, Oda Jegleim Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Flaget, Sofia Haugstad Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoftun, Oda Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jönsson, Alva Maja Nicholina Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
NTB