Hopp til innhold

Kvalikrenn Aron/DSK

ARON SK og Drammen Slalåmklubb (DSK) inviterer til kvalikrenn for utøvere i Buskerud Skikrets. Det er besluttet at parallelslalåm utgår, så det blir to dager med SL. Alle påmeldte må være forberedt på endringer grunnet lokale smittevernregler i Drammen kommune og/eller sentrale regler fra Skiforbundet. Se for øvrig vedlagte renninvitasjon for mer detaljert program. NB! Rennet et kun åpent for løpere i Buskerud Skikrets jfr. beslutning om dette fra kretsen. Startkontingent blir etterfakturert klubbene.

  • Når: 27.2 - 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Drammen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0
Start 27.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0
Start 27.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkeng, Ole Aleksander Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Malmer-Høvik, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Andreas Lohne Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mathiesen, Edward Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Edward Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Janne Cecilie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haltnes, Leander Evensen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mørk, Noel Antonsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mørk, Noel Antonsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tandberg, Linnéa Midtdal Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Vilde Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkeng, Hermine Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB