Hopp til innhold

Geilo Skifestival - AVLYST

Intervallstart klassisk 8-12 år, fellesstart 13 år og eldre. Søndag distanserenn fristil fra Kikut til Geilo 13 år og eldre, intervallstart fri for 8-12 år på Geilo Skistadion. Gjeldene smittevernregler blir lagt til grunn for gjennomføring. Endelige planer kan fortløpende bli lansert dersom regler endrer seg. Løpet gjelder for Region Viken. Vi ber også om at alle løpere skal forholde seg til lokale restriksjoner fra kommunen de bor i, uavhengig av hvilken kommune klubben tilhører. Det vil si at dersom du bor i en kommune der de anbefaler redusert mobilitet eller der det ikke er lov med utendørs idrettsarrangementer, ønsker vi at du avstår fra å delta på Geilo Skifestival. Dersom din kommune får en slik forskrift etter påmelding refunderer vi 100%.

  • Når: 27.3 - 28.03.2021
  • Hvor: Geilo Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115
Start 27.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 27.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Espeli, Anna Olivia Hagen Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Espeli, Anna Olivia Hagen Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
NIF-EPI03, 03