Hopp til innhold

Spiralrennet - AVLYST

Spiralrennet er et tradisjonsrikt lysløyperenn i klassisk stil. Rennet er del av Th. Haugs skifestival og inngår i tillegg i Drammen Ski sin Telenorkarusell. Merk! Det angis feil distanser for enkelte klasser ved påmelding. Korrekte distanser fremgår av invitasjonen..

  • Når: 04.02.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Stronghytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jagdum, Kari Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB